2290 -15% Maxpedition Jumbo Versipack Black

Maxpedition Jumbo Versipack Black

VÝROBCE: MAXPEDITION
MODEL: Jumbo Versipack Black
KÓD: 0412B
AKCE
SKLADEM
2 290 Kč
2 705 Kč
1 893 Kč bez DPH

TEXTOVÝ POPIS PRODUKTU

Dlouho očekávaná univerzální brašna JUMBO splňuje mnoho požadavků na velkou brašnu se spoustou přihrádek a kapsiček a účinný skrytý systém k přenášení věcí s využitím ramenního popruhu modelu Fatboy.

Hlavní příhrada modelu JUMBO je o více než 50% větší než u modelu Fatboy. Kromě toho má tři přídavné kapsy se zipy, dvě rukávové kapsy a jednu kapsu se zdrhovací šňůrou k uchycení 1 litrové láhve s vodou nebo přijímače. Model Jumbo má vyhrazena čtyři místa pro modulární rozšíření o další příslušenství firmy Maxpedition pomocí spon Malice. Vnější karabinka s kroužkem na ramenním popruhu pro rukavice a vnitřní karabinkou s kroužkem na klíče. Rovněž jsme použili 7 cm uzamykatelnou hlavní přezku.

Zadní připojovací příhrada je nyní vybavena velkými nášivkami k umístění modulárního příslušenství. To umožňuje rychlé vytažení zbraně nebo pomalejší vytažení křížem.

Závěr zní: O co jste žádali, to jsme udělali.

Zde si můžete prohlédnout video prezentaci tohoto výrobku:
 
http://www.youtube.com/watch?v=So5iQoQQswg

O VÝROBCI MAXPEDITION

MAXPEDITION

Maxpedition je dvorním dodavatelem nejpropracovanějších a nejodolnějších taktických tašek a batohů, pro většinu speciálních jednotek v USA. Produkty Maxpedition uvidíte na záběrech příslušníků jednotek SWAT, US SEAL, Navy Snipers a mnoha dalších.